RAWA Przewóz żywych zwierząt, kraj, zagranica. Sprzedaż i skup żywca. Przewozy naczepami-chłodniami.
Przewóz żywych zwierząt, kraj, zagranica, transport naczepą - chłodnią. Sprzedaż i skup żywca.

Transport - Przewozy Hakowe

Wynajmujemy naczepy-chłodnie do transportu półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych i produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasza działalność obejmuje transport krajowy i międzynarodowy.

Specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie świeżego mięsa na hakach. Wszystkie nasze zestawy chłodnicze wyposażone są w Europejski System Haków, 500 haków na wymianę oraz rejestratory temperatury przewożonego towaru. Samochody posiadają niezbędne dokumenty sanitarno-weterynaryjne oraz aktualne badania ATP.

W związku z współpracą z dużymi i poważnymi firmami, naszym klientom zapewniamy stałą kontrolę temperatury towaru od momentu załadunku aż do chwili rozładunku. Kierowcy posiadają aktualne badania sanepidu, wyposażeni są w ubrania ochronne oraz termometry do badania temperatury mięsa, dzięki czemu na życzenie klienta jesteśmy w stanie uczestniczyć w załadunku zakupionego towaru.

Preferowanymi przez nas kierunkami są: Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Litwa, Francja, Wielka Brytania, Włochy. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zrealizować transport na terenie całej Unii Europejskiej !

Zapewniamy stały nadzór GPS oraz telefoniczny z naszymi kierowcami. Stawiamy na elastyczność oraz profesjonalizm!